Teslimat ve İade

800TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir!

Türkiye sınırları içerisinde tüm illere teslimatımız vardır.

Siparişler 3-5 iş günü içerisinde kargolanır. Ürününüz kargoya teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi haktanbucke@haktanbucke.com‘a mail atarak öğrenebilirsiniz.

Değişim/İade:

Değişim: Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 7 gün içerisinde yukarıdaki mail adresinden irtibata geçebilirsiniz. Ürün zarar görmemiş ve kullanılmamış olmalıdır. Kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle değişim yapılmamaktadır.

İade: Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 7 gün içerisinde yukarıdaki mail adresinden irtibata geçebilirsiniz. İadelerde kargo ödemesi müşterimize aittir. Kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade yapılmamaktadır.

** Parfüm kokulu, lekeli, yırtılmış/sökülmüş, yıkanmış/kuru temizlemeye gitmiş vb. nedenlerle orjinalliğini kaybetmiş ürünlerin değişimi ve iadesi kabul edilmemektedir.

** Değişim ve iade işlemlerinde muhakkak fatura olmalıdır.

Yapılan alışverişte sanal post kullanımı olduğundan iadeleriniz sanal post üzerinden kullanıldığından kredi ve banka kartı üzerine yapılacaktır.